Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Facebook Nehtomania SK

Facebook Nehtomania CZ

Doprava ZDARMA


Pri objednávke nad 80EUR, máte
dopravu ZDARMA

 

Nehtomania Slovensko

 

 

 


O NÁS
O nás

Sme tu pre všetkých nechtových maniakov!

Prinášame pre Vás len tie najkvalitnejšie produkty z celého sveta, najmä z Nemecka. 

 

 

VŠETKY naše gely sú Made in Germany! Sú v súlade s najprísnejšími podmienkami Európskej únie a žiadne nie sú testované na zvieratách. Gely majú jak bezpečnostné listy tak aj rôzne certifikáty. Kvalitné "raw" suroviny sú testované na čistotu pomocou najnovších chromatografických technologií (HPLC). Všetky gely spĺňajú certifikáciu pre kozmetické produkty ISO 22716 a sú vyrábané podľa prísných pokynov stanovených kozmetickými a tetovacími priemyslami.

 

Dbáme na kvalitu všetkých našich produktov, a tak sa nikdy nestane, že by sme ponúkali to, čo by sme sami nechceli používať!

Zaraďujeme do sortimentu produkty, ktoré si nechávame vyrábať exkluzívne priamo pre nás a dohliadame na kvalitu konečného produktu - napríklad veľmi obľúbený gel Frosted Pink, je vyrábaný na zakázku len pre Nehtomania - pre Vás, našich zákazníkov. Vieme, že milujete perfektné produkty, takisto ako my :-) Ďalším produktom, vyrobený len pre nás, sú naše Sparkling Mixy trblietka, sú navrhnuté priamo našimi nechtovými designerkami, ktoré starostlivo kombinujú, vymýšľajú a doťahujú všetko k dokonalosti.

Naši zákazníci dostávajú špičkovú kvalitu za rozumnú cenu. Spolupracujeme s výrobcami z celého sveta a to najmä z Nemecka, USA, Japonska, Talianska, Južnej Kórei a Číny.

Přidejte se na Facebooku