O nás

Ďakujeme za Váš záujem dozvedieť sa o našej spoločnosti Nehtomania s.r.o. viac informácií!

Vznik

Nehtomania vznikla v januári 2014 ako reakia na chýbajúci sortiment a služby na českom trhu v oblasti profesionálnej nechtovej modeláže s dôrazom na zdravie, kvalitu, aktuálne trendy, nové technológie a postupy pri modeláži gelových nechtov. Postupom času sa okolo Nehtomanie vytvorila komunita nechtových designérok, ktoré si nielen navzájom radia, ale i pravidelne vkladajú na sociálne siete svoje výtvory a sú tak nekonečnou inšpiráciou samy pre seba ale aj pre nás.

Kvalita a ekológia

Všetky naše gely spĺňajú tie najprísnejšie európske požiadavky na zdravotnú nezávadnosť pre kozmetické prípravky a sú notifikované u Europskej komisie. Kvalitné "raw" suroviny sú testované na čistotu pomocou najnovších chromatografických technologií (HPLC). Všetky gely spĺňajú certifikáciu pre kozmetické produkty ISO 22716 a sú vyrábané podľa prísnych pokynov stanovených kozmetickými a tetovacími priemyslami. Naše gely niesú testované na zvieratách.

Dbáme i na ucelený sortiment a profesionálne balenie produktov. Každý LED/UV gel Nehtomania je predávaný v sklenenom kelímku obalený hliníkovým obalom proti UV žiareniu s dostatočnou rezervou proti vzlínaniu gelu. Následná práca s gelom v takomto kelímku je nielen ľahší, rychlejší a čistejší než u plastových kelímkov, ale tiež ekologickejší. S týmto je spojené i naše členstvo v spoločnosti EKO-KOM a.s., ktorá patrí do asociácie ZELENÝ BOD, jeden z najväčších ekologických programov na recykláciu odpadu v Českej Republike a v krajínách Európskej únie.

Spolupracujeme s najväčšími výrobcami gelov v Nemecku a vo Švajčiarsku. Naše požiadavky na prvotriednu kvalitu, stálofarebnosť, pigmentáciu a konzistenciu sú tak 100% splnené a my Vám môžeme ponúknuť prvotriedne materiály, s ktorými je radosť pracovať. Výsledky práce a spokojnosť Vašich zákazníčiek sa pozdvyhnú na novú úroveň.

Budeme radi, keď sa pripojíte k našej komunite na Facebooku alebo na Instagrame, kde se dozviete užitočné rady, inšpirácie a zkúsenosti s našimi produktami. Sme aktívny i na YouTube pod názvom Nehtomania, kam vkladáme videá produktov a postupov práce s nimi.

Milkshake    

 

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie