O nás

Ďakujeme za Váš záujem dozvedieť sa o našej spoločnosti Nehtomania s.r.o. viac informácií!

Vznik

Nehtomania vznikla v januári 2014 ako reakia na chýbajúci sortiment a služby na českom trhu v oblasti profesionálnej nechtovej modeláže s dôrazom na zdravie, kvalitu, aktuálne trendy, nové technológie a postupy pri modeláži gelových nechtov. Postupom času sa okolo Nehtomanie vytvorila komunita nechtových designérok, ktoré si nielen navzájom radia, ale i pravidelne vkladajú na sociálne siete svoje výtvory a sú tak nekonečnou inšpiráciou samy pre seba ale aj pre nás.

Kvalita a ekológia

Všetky naše gely spĺňajú tie najprísnejšie európske požiadavky na zdravotnú nezávadnosť pre kozmetické prípravky a sú notifikované u Europskej komisie. Kvalitné "raw" suroviny sú testované na čistotu pomocou najnovších chromatografických technologií (HPLC). Všetky gely spĺňajú certifikáciu pre kozmetické produkty ISO 22716 a sú vyrábané podľa prísnych pokynov stanovených kozmetickými a tetovacími priemyslami. Naše gely niesú testované na zvieratách.

Dbáme i na ucelený sortiment a profesionálne balenie produktov. Každý LED/UV gel Nehtomania je predávaný v sklenenom kelímku obalený hliníkovým obalom proti UV žiareniu s dostatočnou rezervou proti vzlínaniu gelu. Následná práca s gelom v takomto kelímku je nielen ľahší, rychlejší a čistejší než u plastových kelímkov, ale tiež ekologickejší. S týmto je spojené i naše členstvo v spoločnosti EKO-KOM a.s., ktorá patrí do asociácie ZELENÝ BOD, jeden z najväčších ekologických programov na recykláciu odpadu v Českej Republike a v krajínách Európskej únie.

Spolupracujeme s najväčšími výrobcami gelov v Nemecku a vo Švajčiarsku. Naše požiadavky na prvotriednu kvalitu, stálofarebnosť, pigmentáciu a konzistenciu sú tak 100% splnené a my Vám môžeme ponúknuť prvotriedne materiály, s ktorými je radosť pracovať. Výsledky práce a spokojnosť Vašich zákazníčiek sa pozdvyhnú na novú úroveň.

Budeme radi, keď sa pripojíte k našej komunite na Facebooku alebo na Instagrame, kde se dozviete užitočné rady, inšpirácie a zkúsenosti s našimi produktami. Sme aktívny i na YouTube pod názvom Nehtomania, kam vkladáme videá produktov a postupov práce s nimi.

Milkshake