Purity Plum

Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Skladom
Kód: 4350
€8,90 €7,42 bez DPH
Kategória: Pomocné tekutiny

Alkoholový dezinfekčný prípravok vo forme roztoku, ktorý obsahuje zjemňujúce a hydratačné prísady, ktoré zabraňujú vysušeniu a podráždeniu pokožky.

Jednoduchá aplikácia na pokožku vďaka 200ml fľaške s rozprašovačom. 

Zloženie: 100 g zmesi obsahuje 45 g Isopropylalkoholu a 30 g Ethylalkoholu, Parfum, Cinnamal, Citronellol, Limonene, Linalool, Coumarin, Eugeno.

Prípravok je vhodný pre použitie všade tam, kde dochádza ku kontaktu s veľkým počtom osôb - v nemocniciach, ordináciách, v stravovacích prevádzkach, v potravinárskych výrobách, v oblasti rehabilitácie, v kozmetických salónoch pri manikúre, modeláži umelých nechtov, pedikúre, tetovaniach kože, v športových zariadeniach, fitness, wellness, pri nákupoch v supermarketu, pri cestovaní atď.

Návod na použitie: Dezinfekciu naneste na pokožku v dostatočnom množstve a rozotrite, prípadne nechajte voľne zaschnúť. Pre hygienickú dezinfekciu rúk nechajte roztok pôsobiť po dobu 30 sekúnd. Pre chirurgickú dezinfekciu rúk aplikujte roztok opakovane po dobu 5 minút (2 x 2,5 minúty). Prípravok nie je vhodný na dezinfekciu poranennej kože a otvorených rán. NEBEZPEČIE: Vysoko horľavá kvapalina a para. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Môže zpôsobiť ospalosť a závrate. Chráňte pred teplom a otvoreným plameňom - zákaz fajčiť. Používajte ochranné okuliare.

PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky, vyberte ich z oka a pokračujte vo vyplachovaní.

PRI POŽITÍ: Vyhľadajte lekársku pomoc.

Skladovanie: Skladujte v uzavretom originálnom balení, oddelene od potravín, nápojov a krmív pri teplote 0 °C až 25 °C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a tepelnými zdroji. DOBA POUŽITELNOSTI 60 mesiacov.

Registrácia č. j. MZDR 7109/2014/SOZ. 

Vyrobené v ČR.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: