Purity Plum

Môžeme doručiť do:
26.5.2022
Skladom
Kód: 4350
€8,70 €7,25 bez DPH
Kategória: Pomocné tekutiny

Alkoholový dezinfekčný prípravok vo forme roztoku, ktorý obsahuje zjemňujúce a hydratačné prísady, ktoré zabraňujú vysušeniu a podráždeniu pokožky.

Jednoduchá aplikácia na pokožku vďaka 200ml fľaške s rozprašovačom. 

Zloženie: 100 g zmesi obsahuje 45 g Isopropylalkoholu a 30 g Ethylalkoholu, Parfum, Cinnamal, Citronellol, Limonene, Linalool, Coumarin, Eugeno.

Prípravok je vhodný pre použitie všade tam, kde dochádza ku kontaktu s veľkým počtom osôb - v nemocniciach, ordináciách, v stravovacích prevádzkach, v potravinárskych výrobách, v oblasti rehabilitácie, v kozmetických salónoch pri manikúre, modeláži umelých nechtov, pedikúre, tetovaniach kože, v športových zariadeniach, fitness, wellness, pri nákupoch v supermarketu, pri cestovaní atď.

Návod na použitie: Dezinfekciu naneste na pokožku v dostatočnom množstve a rozotrite, prípadne nechajte voľne zaschnúť. Pre hygienickú dezinfekciu rúk nechajte roztok pôsobiť po dobu 30 sekúnd. Pre chirurgickú dezinfekciu rúk aplikujte roztok opakovane po dobu 5 minút (2 x 2,5 minúty). Prípravok nie je vhodný na dezinfekciu poranennej kože a otvorených rán. NEBEZPEČIE: Vysoko horľavá kvapalina a para. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Môže zpôsobiť ospalosť a závrate. Chráňte pred teplom a otvoreným plameňom - zákaz fajčiť. Používajte ochranné okuliare.

PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky, vyberte ich z oka a pokračujte vo vyplachovaní.

PRI POŽITÍ: Vyhľadajte lekársku pomoc.

Skladovanie: Skladujte v uzavretom originálnom balení, oddelene od potravín, nápojov a krmív pri teplote 0 °C až 25 °C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a tepelnými zdroji. DOBA POUŽITELNOSTI 60 mesiacov.

Registrácia č. j. MZDR 7109/2014/SOZ. 

Vyrobené v ČR.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie